4 powody, dla których warto korzystać z liftingu laserowego

0 Comments

Kobieta dotyka swojej twarzy po liftingu laserowym

Artykuł partnera.

Lifting laserowy to jedna z metod medycyny estetycznej, która oferuje trwałe odmłodzenie twarzy. Na przestrzeni lat zyskała na popularności – korzystają z niej gwiazdy oraz inne osoby, które chcą zredukować oznaki starzenia bez skalpela. Laseroterapia zbiera same dobre recenzje. Dlaczego?

1. Lifting laserowy to naturalny efekt odmłodzenia

Botoks i chirurgiczne metody często wiążą się z naturalnym efektem nadmiernego wypełnienia twarzy. W związku z tym na pierwszy rzut oka widać, że twarz była silnie modyfikowana. Zabiegi wykonujemy po to, by zachować efekt młodej skóry, dlatego na dłuższą metę częste korzystanie z wypełniaczy lub korekcji może obrócić się przeciwko nam. Laseroterapia, a w tym lifting twarzy, wygląda bardzo naturalnie. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i wygładzenie, tak bardzo pożądane po 40. Obecnie najlepszym zabiegiem liftingującym jest Endolifting 4d, dostępny m.in. w warszawskiej klinice medycznej Wellclinic. 

2. Twarz bez zmarszczek przez długi czas 

Lifting twarzy, oferowany w zabiegu Endolifting 4d, jest nie tylko skuteczny, ale również długoterminowy. Po wykonaniu pełnej serii zabiegów wystarczy powtarzać zabieg przypominający co dwa lata. Jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy utrzymać efekt gładkiej i młodej twarzy przez długi czas, tym samym wydłużając częstotliwość powtarzania zabiegu liftingującego.  

3. Laseroterapia jest bezpieczna dla zdrowia

Profesjonalne urządzenia laserowe to m.in. Fotona Dynamis Sp Pro. Platforma przeszła przez liczne badania kliniczne, które dowiodły jej skuteczność oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Laseroterapia oferuje nieinwazyjne metody upiększania ciała – to zabiegi nie tylko skupione na twarzy, ale również inne obszary podatne na starzenie. Wiązka lasera wygładza uda z cellulitem, jest doskonałym sposobem na depilację włosków, a nawet leczy chrapanie. Szeroka gama zabiegów laserowych jest sprawdzonym sposobem na oddanie ciele równowagi, nie tylko wizualnej, ale również wewnętrznej. 

4. Wysoka samoocena mimo upływu lat

Kwestia psychiczna jest jednym z ważniejszych aspektów zabiegów laserowych. Upiększenie ciała daje nam poczucie, że wyglądamy dobrze i sprawia, że jesteśmy bardziej pewni siebie. Starzenie się skóry jest trudne do przełknięcia – duchem czujemy się młodzi, jednak wygląd ciała tego nie wspiera. Z tego względu warto inwestować w siebie, chociażby dla komfortu psychicznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach laserowych na twarz? Przeczytaj o zabiegu Endolifting 4d na stronie Wellclinic.pl. Gabinet medyczny oferuje bezpłatne konsultacje, dzięki którym będziecie mogli zasięgnąć opinii specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.